Kāpēc izvēlēties WordPress mājaslapu?

Kāpēc izvēlēties WordPress mājaslapu?

Sākotnēji WordPress satura pārvaldības sistēma  tika paredzēta blogu izveidošanai. Laikam ejot, tā ir attīstījusies un kļuvusi par populārāko no satura pārvaldības sistēmām. Šobrīd ar tās palīdzību mājaslapas ir izveidojušas tādas kompānijas, kā Walt Disney, CNN u.c.

2019.gadā to nevar uzskatīt tikai par platformu blogu veidošanai, jo dažādu risinājumu palīdzību var izveidot visdāžādākā veida interneta vietnes, tai skaitā arī interneta veikalus.

Kāpēc izvēlēties WordPress?

Populārākā platforma ar plašām iespējām

Tā ir šobrīd populārākā satura pārvaldības sistēma ar plašām iespējām veidot dažāda satura un funkcionalitāšu interneta vietnes.

Salīdzinoši zemes mājaslapas izveidošanas un uzturēšanas izmaksas

Izveidot mājaslapu WordPress satura pārvaldības sistēmā Jums izmaksās noteikti lētāk, nekā pāsūtīt individuāli programmētu. Turklāt, ar šo satura pārvaldības sistēmu 90% gadījumu Jums tiks nodrošinātas visas nepieciešamās prasības un funkcionalitātes Jūsu iecerētajai mājaslapai.

Viegli lietojama

WordPress veidotās mājaslapas ir salīdzinoši viegli lietojamas arī personām, bez iepriekšējām zināšanām mājaslapu izveidošanā un satura izvietošanā. Tajās ir viegli ievietot un mainīt saturu atbilstoši uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām.

Nodrošināta darbības ilgtspēja

WordPress satura pārvaldības sistēmai, tās tēmām un spraudņiem tiek regulāri izstrādāti atjauninājumi, līdz ar to, tiek nodrošināta mājaslapas darbība ilgtermiņā. Nebūs jāuzstraucās par to, ka kādā dienā mājaslapa pārstās pilnvērtīgi darboties.